Regulamin

 1. Strona www.towarzyskie.warszawa.pl zwana dalej serwisem przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Korzystanie z serwisu oznacza jednocześnie akceptację jego regulaminu.
 2. Dodawanie ogłoszeń i korzystanie z zawartości serwisu jest darmowe. Serwis nie jest pośrednikiem w jakichkolwiek czynnościach wynikających z umieszczenia na jego stronach ogłoszeń lub ofert i nie bierze odpowiedzialności za żadne ewentualne transakcje i inne relacje, które mogą bezpośrednio lub pośrednio wynikać z w/w ogłoszeń.
 3. Serwis nie ponosi żadnej za ewentualne awarie systemu informatycznego i nie zwraca w związku z tym żadnych kosztów poniesionych przez Użytkowników związanych z nieprawidłowym działaniem serwisu.
 4. Zasady publikacji ogłoszeń.
  1. Serwis zamieszcza wyłącznie ogłoszenia z regiony województwa mazowieckiego.
  2. Dodający ogłoszenia zobowiązują się do umieszczania w nich prawdziwych informacji.
  3. Zabrania się umieszczania ogłoszeń sprzecznych z polskim prawem lub zasadami współżycia społecznego.
  4. Zabrania się wykorzystywania ogłoszeń dodawanych w serwisie do reklamowania innych stron internetowych, produktów lub firm.
  5. Zabrania się dodawania wielu ogłoszeń dotyczących tej samej osoby lub oferty częściej niż raz na 60 dni.
  6. Treść dodawanych ogłoszeń nie może być obraźliwa, nie może zawierać haseł propagujących przemoc lub nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub też budzących uzasadnione podejrzenie co do legalności oferowanych przedmiotów lub usług lub naruszających dobra osobiste osób trzecich.
  7. Treść ogłoszenia nie może być napisana wielkimi literami.
  8. Ogłoszenia w jakikolwiek sposób naruszające regulamin zostaną usunięte.
 5. Właściciel serwisu zastrzega sobie możliwość przetwarzania danych użytkowników dodających ogłoszenia w celach marketingowych, jednocześnie zobowiązuje się nie udostępniać tych danych innym podmiotom lub osobom.
 6. Regulamin może ulec zmianie.
Prywatne anonse, randki i serwisy towarzyskie. Popularne, polskie strony erotyczne. Odloty - Toplista stron - anonse towarzyskie